KONST / Litografier / Färglitografi 11754434
nr 1175 4434
John Christoforou
(1921-2014), Storbritannien
Färglitografi, EA-upplaga, signerad 1974, bladets mått: 60x50, löst blad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 april 2018
kl 20:30:13
100 kr
150 kr
John Christoforou
Läs mer om John Christoforou